Про нас

Велосипед — це транспорт майбутнього, кращий друг та ідеальний засіб пересування! Не вірите? А ви спробуйте доїхати до роботи чи навчання у «час пік» саме на велосипеді. Власне, у таких, порівняно екстремальних умовах, ви зможете оцінити всі переваги велосипеда. Серед плюсів цього транспортного засобу слід зазначити: мобільність, швидкість, користь для довкілля й здоров’я людини, низьку (у порівнянні з автомобілем) вартість. І це далеко не вичерпний перелік всіх привабливих ознак велосипеда. Якщо ви досі вагаєтеся над тим, «бути чи не бути» велосипедові у вашому житті, завітайте до веломагазину MtbStock. Ми розвіємо ваші сумніви й саме у нас ви зможете купити першокласний велосипед за доступною ціною. Маємо, також, багато корисного і для власників цього відмінного транспортного засобу.
 
MtbStock» пропонує:
 
-Широкий вибір велосипедів і запасних частин до них;
-Велоаксесуари, що задовольнять потреби велосипедистів з різними вподобаннями;
-Сервісне обслуговування, ремонт велотехніки.
 
Чому ми? Наші переваги:
 
Пропонуємо краще серед кращого. У нас представлено велосипеди, запчастини й аксесуари від провідних американських, німецьких та вітчизняних брендів. Зокрема, до ваших послуг велосипеди та аксесуари таких марок: «Felt»; «Cannondale»; «Haibike»; «Pride»; «Shimano»; «Sram»; «Abus»; «Continental»; «Schwalbe»; «Trailmech»; «Garbaruk»; «Lezyne»; «5Ten»; «RaceFace»; «Simpla»; «Finishline»; «BikeWorkx»; «Sigma» та ін.
У нас бездоганна репутація, яку підтвердять тисячі задоволених нашою роботою клієнтів. Вони рекомендують нас друзям і повертаються за новими покупками. Ми чуємо клієнта, враховуємо його потреби й пропонуємо оптимальний товар. У нас ви найдете те, що вам справді потрібно. На нашому складі завжди є у наявності понад 1000 популярних позицій запчастин та аксесуарів. Та ми не зупиняємося на досягнутому, постійно збільшуємо товарний асортимент, покращуємо його.
 
У нас справді доступні ціни та найкраще обсуговування!