Хімія для мийки

Показати:
Сортувати за:

Очищувач Squirt Bio-Bike 60 мл концентрат

Засіб для очищення деталей велосипеда або ланцюга у вигляді концентратуДля приготування шампуня для очищення деталей розводиться у співвідно..

120 грн 90 грн

Шампунь BikeWorkX Shine Star спрей 200 мл

 BikeWorkX Shine Star спрей 200 мл Засіб для чищення та захисту металевих, пластикових, гумових і шкіряних частин велосипеда ..

138 грн

Очисник для велосипеда BikeWorkx CYCLO STAR 500

Очисник для велосипеда BikeWorkx CYCLO STAR 500Cyсlo Star - це засіб для догляду та очищення велосипедів від бруду та інших забруднень. Висо..

250 грн

Очисник для велосипеда BikeWorkx CYCLO STAR 1000мл

Очисник для велосипеда BikeWorkx CYCLO STAR 1000млCyсlo Star - це засіб для догляду та очищення велосипедів від бруду та інших забруднень Ви..

285 грн

Засіб для захисту Finish Line Showroom

Засіб по догляду за велосипедом Showroom™ Polish & Protectant with Teflon®Засіб по догляду за велосипедом, що містить тефлон та при..

300 грн

Спрей для педалей Finish Line Pedal And Cleat Lubricant

Спрей для педалей Finish Line Pedal And Cleat LubricantКонтактні педалі вимагають регулярного технічного обслуговування для забезпечення опт..

320 грн

Очисник для велосипеда Finish Line Super Bike Wash

Super Bike Wash, для швидкого очищення від бруду, глини, дорожньої пилюки, масляних слідів від ланцга. Чудово працює на всіх поверхнях,..

330 грн

Очищувач Squirt Bio-Bike 500 мл концентрат

Засіб для очищення деталей велосипеда або ланцюга у вигляді концентратуДля приготування шампуня для очищення деталей розводиться у співвідно..

420 грн 350 грн

Спрей до амортизаторів Finish Line Max Suspension

Спрей до амортизаторів. Зменшує тертя та поправляє роботу амортизатора. Препарат MAX дуже швидко відновить продуктивність кожного амортизато..

350 грн

Очисник трансмісії Finish Line Eco-Tech 2 Multi Degreaser

Найкращий універсальний вело дегрісер Нова технологія дегрісера, яка швидко очищає без пошкодження гумових або пластикових компонентів...

390 грн

Очисник трансмісії Finish Line Citrus Degreaser

Концентрований дегрісер на основі цитрусовихРекомендується використовувати для трансмісії велосипеду.Нові технології знежирення на базі цитр..

400 грн

Очисник трансмісії Finish Line E-shift Groupset

E-Shift Cleaner-спеціальний препарат, призначений для очистки електронних приводів. Препарат в швидко і безпечно чистить і знежирює всі елем..

470 грн

Finish Line Grunge Brush

Grunge Brush ™ є найпопулярнішою щіткою  для очищення трансмісії, використовується провідними світовими командами. Спеціально розроблен..

490 грн

Finish Line Premium Bike

Набір велосипедної хімії Finish Line Premium BikeНабір являє собою три пакети з  найбільш популярних продуктів: Multi Bike де..

690 грн

Finish Line Starter Kit 1-2-3

Набір являє собою стартовий пакет для догляду за трансмісією: Multi Bike дегрісер, Finish Line Teflon Plus DRY 60 мл, і щітку для ..

690 грн

Очисник для велосипеда BikeWorkx CYCLO STAR 5л

Очисник для велосипеда BikeWorkx CYCLO STAR 5лCyсlo Star - це засіб для догляду та очищення велосипедів від бруду та інших забрудненьВисоке ..

1 200 грн

Очищувач Squirt Bio-Bike 5л концентрат

Засіб для очищення деталей велосипеда або ланцюга у вигляді концентратуДля приготування шампуня для очищення деталей розводиться у співвідно..

1 750 грн 1 490 грн

Хімія для мийки


Зателефонувати