Хімія для мийки

Хімія для мийки


Показати:
Сортувати за:

Шампунь BikeWorkX Shine Star спрей 200 мл

 BikeWorkX Shine Star спрей 200 мл Засіб для чищення та захисту металевих, пластикових, гумових і шкіряних частин велосипеда ..

138 грн

Очисник для велосипеда BikeWorkx CYCLO STAR 500

Очисник для велосипеда BikeWorkx CYCLO STAR 500Cyсlo Star - це засіб для догляду та очищення велосипедів від бруду та інших забруднень. Висо..

193 грн

Очисник трансмісії Motul C1 Chain Clean

             Характеристика:Дуже потужний знежирювач для ланцюгів та трансмісії загалом Cha..

205 грн

Очисник для велосипеда BikeWorkx CYCLO STAR 1000мл

Очисник для велосипеда BikeWorkx CYCLO STAR 1000млCyсlo Star - це засіб для догляду та очищення велосипедів від бруду та інших забруднень Ви..

218 грн

Спрей для педалей Finish Line Pedal And Cleat Lubricant

Контактні педалі вимагають регулярного технічного обслуговування для забезпечення оптимальної продуктивності і тривалого терміну служби. Fin..

260 грн 220 грн

Засіб для захисту Finish Line Showroom

Засіб по догляду за велосипедом Showroom™ Polish & Protectant with Teflon®Засіб по догляду за велосипедом, що містить тефлон та при..

270 грн 250 грн

Очисник для велосипеда Finish Line Super Bike Wash

Super Bike Wash, для швидкого очищення від бруду, глини, дорожньої пилюки, масляних слідів від ланцга. Чудово працює на всіх поверхнях,..

300 грн

Спрей до амортизаторів Finish Line Max Suspension

Спрей до амортизаторів. Зменшує тертя та поправляє роботу амортизатора. Препарат MAX дуже швидко відновить продуктивність кожного амортизато..

300 грн

Очисник трансмісії Finish Line Citrus Degreaser

Концентрований дегрісер на основі цитрусовихРекомендується використовувати для трансмісії велосипеду.Нові технології знежирення на базі цитр..

350 грн 320 грн

Очисник трансмісії Finish Line Eco-Tech 2 Multi Degreaser

Найкращий універсальний вело дегрісер Нова технологія дегрісера, яка швидко очищає без пошкодження гумових або пластикових компонентів...

360 грн

Finish Line Grunge Brush

Grunge Brush ™ є найпопулярнішою щіткою  для очищення трансмісії, використовується провідними світовими командами. Спеціально розроблен..

390 грн

Очисник трансмісії Finish Line E-shift Groupset

E-Shift Cleaner-спеціальний препарат, призначений для очистки електронних приводів. Препарат в швидко і безпечно чистить і знежирює всі елем..

440 грн

Finish Line Easy-Pro Brush Set

У комплект входять 5 різних щіток для очищення і видалення бруду з трансмісії, дорожнього бруду з рами і компонентів будь-якого велосипеда.С..

510 грн

Finish Line Premium Bike

Набір являє собою три пакети з  найбільш популярних продуктів: Multi Bike дегрісер, Finish Line Teflon Plus DRY 120 мл, і&nbs..

560 грн

Finish Line Starter Kit 1-2-3

Набір являє собою стартовий пакет для догляду за трансмісією: Multi Bike дегрісер, Finish Line Teflon Plus DRY 60 мл, і щітку для ..

630 грн