Velorukavici

Велорукавиці

Показати:
Сортувати за:

Велорукавиці Lynx Kids

Міцні дитячі перчтакі довговічні з привабливим дитячим дізйаном. Долонька з перфорованого матер..

182 грн

Велорукавиці Lynx Air Woman

Велорукавиці Lynx Air Woman з підвищеною вентиляцією. Завдяки сітчастому матеріалу, що тягнеться, а також..

221 грн

Велорукавиці Lynx Lycra

 Класичні велосипедні рукавички відмінно облягають руку, завдяки верхньому матеріалу з лайкри. ..

221 грн

Велорукувиці Lynx Air

Велорукуваці Lynx Air з підвищеною вентиляцією. Завдяки сітчастому матеріалу, що тягнеться, а також ..

221 грн

Велорукавиці Lynx PRO

Велосипедні рукавиці з гелевою вставкою і верхнім матеріалом з лайкри. Вставки зі спеціального гелю на долоні для додаткового комфорту ..

247 грн

Велорукавиці Lynx Gel

Велорукавиці Lynx Gel з  гелевою вставкою і верхнім матеріалом з лайкри. Вставки зі спеціального&nbs..

260 грн

Велорукавиці Lynx Race

Велосипедні рукавицІ з гелевою вставкою і верхнім матеріалом з лайкри. Вставки зі спеціального гелю на долоні для додаткового комфорту ..

312 грн

Велорукавиці демісезонні Lynx Defroster

 Демісезонні рукавички із матеріалу  Windblock з утепллювачем Thinsulate, водовідштовхуючі, гарно дихають, не продуваються.Признач..

442 грн

Велорукавиці демісезонні Lynx Neopreme

 Демісезонні рукавички із матеріалу  NeopreneПризначені для катання на велосипеді та бігових лижах.Розміри: S(8) M(9) L(10) XL(11)..

442 грн

Велорукавиці Lynx Enduro

Літні велорукавиці Lynx Enduro з довгими пальцями для максимального контролю. Завдяки сітчастому  ма..

468 грн

Велорукавиці зимові Lynx Defroster

Зимові рукавиці з матеріалу SoftShell, водовідштовхуючі, гарно дихають, не продуваються.Призначені для катання на велосипеді та бігових..

520 грн

Велорукавиці One Industries Atom

          Легка вентильована конструкція рукавиць із внутрішньою частиною із синтетичної шкіри Рукави..

600 грн

Велорукавиці One Industries Zero

          Легка вентильована конструкція з розтягується сіткою без манжетів Рукавички підвищеної наді..

600 грн

Велорукавиці SIXSIXONE Rage

          Високоякісні рукавиці SIXSIXONE Rage  Матеріали: 62% поліамід, 20% полієстр;18% п..

620 грн

Велорукавиці
Навіщо потрібні велорукавиці?
 
Спеціальні велосипедні рукавички зовсім не схожі на звичайні, які в першу чергу захищають від холоду. У велорукавицях захисних елементів набагато більше. Підібрати такі рукавички можна під свій смак, так як асортимент зараз досить багатий. Проблема полягає лише в високому ціннику, якісна продукція коштує дорого. Але в тривалих поїздках ви тисячу разів подумаєте, що не дарма відмовилися від економії. Висока ціна пояснюється застосуванням сучасних технологій, які не зустрічаються в інших типах одягу. Всі ці технології адаптовані під маленький розмір рукавичок і їх низьку масу. Також потрібно відзначити матеріал, з якого створюються будь-які велорукавиці - він теж не дешевий.

Але давайте вже перейдемо до головних переваг  велосипедних рукавичок, які повинні спонукати кожного до їх купівлі. Головна функція такого аксесуара - захист при падіннях. В першу чергу це стосується велосипедистів, що роз'їжджають по асфальту. При падінні на тверде покриття дороги ваші кісточки пальців, долоні і тильна сторона кисті залишаться неушкодженими. За їх захист в рукавичках відповідають гумові (або карбонові) вставки. Допомогти повинні і гелеві вставки під долонями.

Ще в тривалих поїздках допомагає конструкція велорукавиць. Вона дозволяє кисті напружуватися меншу кількість часу. В результаті навантаження на руку знижується, так як вона знаходиться більшу частину часу у відносному спокої. Кистьовий суглоб під час поїздки піддається меншій кількості вібрації.

  Без велорукавиць ви легко можете отримати натертості і мозолі на своїх долонях. Забезпечує аксесуар і деяку безпеку. Справа в тому, що майже всі сучасні велосипеди мають гумові гріпси на кермі. Якщо долоня починає пріти, то утримувати кермо стає складніше. Все це може привести до того, що кермо просто вислизне з рук, а за цим з великою часткою ймовірності буде падіння. Велорукавиці не дозволять такій ситуації статися, вони відмінно чіпляються за будь-яку гумову поверхню, в тому числі і за грипси.

  Не можна забувати і про те, що рукавички виглядають стильно. Якщо проїжджаючий повз автомобіліст побачить вас у цій Велоодяг, то він буде максимально обережний. Він буде бачити в вас спортсмена, а не чергового задиристого підлітка. Яскраві велорукавиці дуже добре видно в темряві, що теж йде їм на користь.

Якщо ви до цих пір робили поїздки на велосипеді без цього захисного аксесуара, то поспішайте виправити дану помилку. Підібрати велорукавиці на свій смак та вирішити які вам більше довподоби ви зможете у наших магазинах. 
Зателефонувати