Велошоломи

Велошоломи

Що таке правильний велосипедний шолом?

Дослідження доводять, що в більшості серйозних аварій велосипедисти зазнають травм голови. В цей же час, більше 80% із цих травм можна уникнути, якщо захистити голову.

Проте тільки протестовані велошоломи високої якості гарантують найкращий захист. Як вибрати такий шолом і на що звернути увагу при покупці?

Найважливіша із захисних властивостей шолома – ступінь поглинання енергії удару та її ефективний розподіл на максимально велику площу. Завдяки цьому мінімізується сила удару, яка передається через шолом в окремо взятій точці. 

Чим більше в шоломі вентиляційних отворів, тим міцніший має бути абсорбуючий матеріал, щоб компенсувати зекономлену вагу. Інакше захисні властивості шолома значно погіршаться. Складність полягає саме в тому, щоб знайти найкраще рішення для доброго провітр/вання голови та водночас надійного поглинання енергії удару.

Звичайно, має значення комфорт і можливість правильно підібрати розмір велошолома. Дизайн – іще один важливий критерій, адже правильний шолом повинен подобатися дітям, інакше вони не захочуть його носити.

  

Показати:
Сортувати за:

Велошолом Lynx Kids

Велошолом Lynx Kids Certification - Шоломи LYNX сертифіковані за кількома міжнародними стандартами: ..

416 грн

Велошолом LYNX Livigno

Велошолом Lynx  Livigno - сертифікований зручний шолом для велосипедиста за невеликі гроші. Впритул сідає на голову, закріплю..

572 грн

Велошолом Lynx Spicak

Certification - Шоломи LYNX сертифіковані за кількома міжнародними стандартами: ISO9001: 2008, ..

572 грн

Велошолом LYNX Whistler

Велошолом LYNX Whistler Matt - сертифікований зручний шолом для велосипедиста за невеликі гроші. Впритул сідає на голову, закріплюється..

572 грн

Велошолом LYNX Les Gets

Велошолом Lynx Les Gets - сертифікований зручний шолом для велосипедиста за невеликі гроші. Впритул сідає на голову, закріплюється завд..

624 грн

Велошолом LYNX Morzine

Велошолом Lynx  Morzine - сертифікований зручний шолом для велосипедиста за невеликі гроші. Впритул сідає на голову, закріплюється завд..

624 грн

Велошолом LYNX Chamonix

Велошолом Lynx Chamonix - сертифікований зручний шолом для велосипедиста за невеликі гроші. Впритул сідає на голову, закріплюється завд..

936 грн

Велошолом R2 Arrow

Велосипедний шолом від Чеського бренду  R2 модель ARROWШолом R2 ARROW – ідеально вентильований шолом з 24 отворами, які водночас з..

1 130 грн

Велошолом MET FUNANGO

Велошолом MET Конструкція: IN-MOULDINGАнтиалиргенні вставки Anti-Allergenic  Система регулювання Safe-T E-Twist (мигалка..

1 392 грн

Велошолом ABUS Anuky

 Технологія  In-moldВентиляція  6 вентиляційних отворівЗадній ліхтарик  ВбудованийСистема фіксації  Zoom Evo K..

1 414 грн

Велошолом MET CROSSOVER

Велошолом MET Конструкція: IN-MOULDINGАнтиалиргенні вставки Anti-Allergenic  Система регулювання Safe-T E-Twist (мигалка..

1 488 грн

Велошолом MET CROSSOVER XL

Велошолом MET Конструкція: IN-MOULDINGАнтиалиргенні вставки Anti-Allergenic  Система регулювання Safe-T E-Twist (мигалка..

1 488 грн

Велошолом ABUS S-Cension

Велошолом ABUS S-CensionБюджетна лінійка від AbusКількість вентиляційних отворів: 14Вага: 334 грШирокий спектр кольорівПри купівлі подарунок..

1 700 грн

Велошолом ABUS Scraper v.2

Жорстке зовнішнє ABS-покриття виділяє цей шолом серед інших моделей і забезпечує максимальний рівень безпеки та витривалості для багатьох ви..

1 800 грн

Велошолом ABUS Aduro

Технологія In-MoldВентиляція 14 вентиляційних отворівЗадній ліхтарик  ВбудованийСистема фіксації  ZoomLiteДодатково ..

2 000 грн