Zahist

Захист

Показати:
Сортувати за:

Захист ліктів RACEFACE CHARGE ARM

Найлегший захист в лінійці RacefaceДуже щільно сидить, як «друга шкіра»Такий захист можна одягнути, коли ви просто виїхали покататися в ліс ..

780 грн

Захист колін RACEFACE CHARGE LEG

Найлегший захист в лінійці RacefaceДуже щільно сидить, як «друга шкіра»Такий захист можна одягнути, коли ви просто виїхали покататися в ліс ..

1 170 грн

Захист колін RACEFACE DIG ELBOW

Перфорований неопрен покращує вентиляцію і добре відводить пітВставки з ворсу добре вбирають вологу і надають відчуття комфорту, а внутрішня..

1 482 грн

Захист ліктів RACEFACE AMBUSH ELBOW

Захист ліктів для DH і FR з D3O Перфорований неопрен покращує вентиляцію і добре відводить пітВставки з ворсу добре вбирають вологу і надают..

1 794 грн

Захист колін RACEFACE DIG KNEE

Комфортний захист коліна, який не сповзає під час катанняМаксимальний захист пластикової вставки і відчуття, що на тобі D30 Конструкція дозв..

1 950 грн

Захист колін RACEFACE INDY KNEE

М'який і гнучкий, як друга шкіра, рукав з тонкої накладкою з ударопоглинаючої піни D30 ™ Забезпечує належний захист під час небезпечних спус..

2 262 грн

Захист ліктів RACEFACE AMBUSH KNEE

Захист ліктів для DH і FR c D3O Ця модель є найпопулярнішою в лінійці Racaface.  Їй віддали перевагу тисячі райдерів по всьому світу. &..

2 340 грн

RACEFACE FLANK LINER

Знімні панелі D30™ для максимального захисту від ударів Стрейчева сітка плотно обтягує тіло і тримає захистні панелі на своїх місцях Вставки..

2 574 грн

Захист колін RACEFACE FLANK LEG

Ця модель є найпопулярнішою в лінійці Racaface.  Їй віддали перевагу тисячі райдерів по всьому світу.  Ambush має найвищу ступінь ..

2 964 грн

RACEFACE AMBUSH SPINE STORAGE

Легкий і вентильований захист спини з піни D30Знімний захист Крій щільно прилягаєУВАГА: розмір ми підберемо для вас у процесі замовлення!..

3 354 грн

RACEFACE FLANK CORE

Захист тіла для DH і FR Виготовлена ​​зі спеціальної високоміцної ударопоглинаючої піни D30 ™ Знімні елементи з піни на плечах і спині Нагру..

4 212 грн

Захист


Зателефонувати