Велосипеди для тріатлону

Велосипеди для тріатлону

 Місія Felt залишається колишньою з його заснування: проектувати, розробляти і поставляти кращі велосипеди в світі. Історія створення бренду починається більш ніж два десятиріччя тому. Все почалося в кінці 80-х коли зірка мотокросу Джонні О'Мара (Johnny O'Mara) попросив свого Мотомеханик Джима Фелта (Jim Felt) побудувати йому велосипед для оброблення та гонок на час. Джонні як тренувань брав участь в змаганнях з триатлону. Джим мав чітке бачення того, як поліпшити конструкції того часу. Він зосередився на оптимізації положення райдера щоб максимізувати аеродинамічну ефективність. Це спрацювало. Джонні моментально почав вигравати гонки. З тих пір Джим будував велосипеди для багатьох провідних тріатлоністів світу. Коли Паула Ньюбі-Фрейзер (Paula Newby-Fraser) виграла змагання Kona Ironman в 1991 на його велосипеді, Джим офіційно виявився в велосипедний бізнес.


Через 10 років після того, як Джим Фелті сконструював перший велосипед для тріатлону, прийшов час розширюватися. До компанії приєдналися Біл Дурінг (Bill Duehring) і Майкл Мільман (Michael Mullmann). Бив Дурінг, ветеран велосипедної індустрії, приніс багаторічний досвід розробок і світові контакти постачальників. Майкл Мільман (Michael Mullmann) володів успішної дистриб'юторською компанією Європи. Це було ідеальне поєднання навичок і досвіду. На даний момент Felt має більш ніж 70 років досвіду розробки, виробництва і дистрибуції високоякісних велосипедів. Джим мав шановне ім'я, досвід проектування і контакти в світі спорту. Бив володів універсальними навичками розробки продукції і контактами постачальників. Майкл мав величезний досвід дистрибуції і маркетингу.


«Ми не хочемо бути найбільшою велосипедної компанією в світі, ми хочемо бути просто кращими» - принцип цього тріо. Разом Джим, Біл і Майкл встановили виняткову мета: створити велосипедний бренд, присвячений технологічним інноваціям і безкомпромісного якості.


З найперших днів бренд Felt виріс далеко за межі тріатлону, з якого все починалося, і на сьогоднішній день має повну лінійку велосипедів, яка включає в себе продукцію для всіляких велосипедних дисциплін. Будь то сходження на найвищі вершини Тур де Франс, бомбовий спуск вниз по стежці, участь в першій гонці з триатлону, або просто добиратися від будинку на роботу і назад, Felt пропонує велосипед з безкомпромісною продуктивністю, максимальним комфортом і оптимальною ефективністю.


У проектуванні, розробці продукції, продажу, маркетингу та обслуговуванні клієнтів, лежать одні й ті ж базові цінності, що пробудили початок тривалого шляху роботи Felt день у день. Дійсно, кожен велосипед Felt спроектований і побудований щоб зробити вашу поїздку абсолютно класної, на скільки це може бути. Неважливо як ви оцінюєте успіх, будь то розробка продукції, накочення по сотні кілометрів в день або перемога в гонках, Felt Спрови з усім цим. Від інноваційного виробничого процесу InsideOut + до супер ефективної підвісці Equilink і аеродинамічній системи кріплення вилки Bayonet Steering System, Felt постійно розширює межі можливого.


Серцем цього успіху є компанія, широкі компетенції якої постійно зростають на основі попередніх успіхів. Нічого не робиться на порожньому місці. Натомість, кожен велосипед Felt, будь то дорога або бездоріжжі, використовує ключові уроки минулих проектів, а потім включає в себе нові удосконалення. Результати говорять самі за себе. Найшвидший в світі UCI велосипед для гонок на час DA, продовжує панувати в обробленні і тріатлоні. Гірський велосипед із задньою підвіскою Edict займає міцні позиції в світі елітного крос-кантрі. Дорожні велосипеди топ рівня серії F є опорою для європейського пелотону. Так само трековий велосипед серії TK1 брав участь в двох Олімпійських гонках, спочатку в Пекіні в 2008 році, потім в Лондоні в 2012 році.


Так само, Felt швидко з'явився в ціклокроссе з велосипедом топової серії FX. Рама з карбонового волокна, гідна Кубка Світу, допомогла американській зірці Раяну Трібону (Ryan Trebon) здійснити свій лідируючий проїзд в 2011 році. Сьогодні Felt випускає повністю новий Compulsion, 27,5 дюймову гоночну машину для гір, яка забезпечує ідеальний баланс ваги, міцності, жорсткості, якості їзди і довговічності. І, звичайно ж, ми дуже пишаємося запуском серії електричних велосипедів.


Перемоги в змаганнях є лише частиною досягнень Felt. Наша лінійка Café Series продовжує пропонувати сучасні та стильні рішення для тих, хто шукає можливість зробити поїздки на велосипеді частиною здорового і екологічно відповідального способу життя. А серія велосипед V ще раз показує, що Felt допомагає змінити уявлення людей про велосипедах і пересуванні в цілому.


З захоплюючим кількістю велосипедів для всіх типів гонок і дисциплін, а також безліччю нових технологій, 2016 рік обіцяє стати ще одним виключно продуктивним роком. Не варто очікувати зміни місії Felt. Подібно до того, як це було колись Джим Фелті створив свою компанію багато років тому, ми продовжуємо проектувати, розробляти і поставляти кращі велосипеди в світі.


Показати:
Сортувати за:

Велосипед Felt B16

Збережіть безцінні секунди з динамічним . Карбонова рама та руль створюють хорошу основу для гоночного велосипеда. Комбінація трасмісії та м..

57 824 грн

Велосипед Felt AR5

В AR5 ми поєднали останні досягнення в проектування аеродинамічних велосипедів та перевірені надійні компоненти. Таке поєднання допоможе вам..

77 064 грн

Велосипед Felt IA16

IA 16 - найдоступніша модель велосипеда, в якій присутні усі найсучасніші аеродинамічні технології. Ця модель призначена для тріатлетів, які..

81 354 грн

Велосипед Felt IA14

Цей велосипед пропонує тріатлетам ідеальне співвідношення аеродинамічних форм, ергономіки так кількості індивідуальних налаштувань, ціни та ..

94 484 грн

Велосипед Felt AR3

AR3 з легкістю долає будь-які віражі, навіть супроти вітру. Він зпроектований з урахуванням наших найсучасніших стандартів аеродинаміки. Не ..

95 316 грн

Велосипед Felt IA4

Складно уявити собі велосипед, що краще підходить для змагань з тріатлону, а ніж велосипеди IA. Інтегровані гальма, проводка та відсіки для ..

125 814 грн

Велосипед Felt AR2

R2 сконструйований з нашого патентованого HC Advanced + TeXtreme карбону з метою максимально покращити його аеродинаміку. Завдяки використан..

140 660 грн

Велосипед Felt IA10

У IA10 поєднуються аеродинамік, властива рамам ІА, з ергономікою системи управління Felt Bayonet. Навісне обладнання Shimano Ultegra Di2, &n..

143 156 грн

Велосипед Felt AR1

Метою інженерів Felt було створення найкращого аеродинамічного шосейного велосипеду в світі, а результатом - став AR1. Ця модель розроблена ..

273 676 грн

Велосипед Felt IA1 w/ SRAM RED eTAP

ами IA мають найкращі аеродинамічні характеристики, які в моделі ІА1 доповнені компонентами найвищого рівня. Внутрішні відсіки для зберіганн..

302 120 грн

Велосипед Felt IA2

ІА2 має все необхідне для перемоги - мала вага та першокласна аеродинаміка. Фреймсет зроблений з UHC Advanced карбону, інтегровані відсіки д..

302 120 грн

Велосипед Felt IA FRD

У Felt IA FRD є все, що потрібно щоб стати вашим надзвуковим снарядом: легка вага, як і має бути у рами з UHC Ultimate + TeXtreme карбону, т..

459 160 грн