Дитячі Superior вже на складі

Posted by admin 30/10/2017 0 Коментар(і/ів)

Від сьогодні дитяча лінійка велосипедів Superior Junior XC 20, Team 20 та F.L.Y доступна у нашому магазині. Це велосипеди вищого за середній цінового діапазону, але з фантастичною якістю виконання. Сьогодні ми спробуємо встигнути показати вам їх свої коротких відео.

Бренд Superior відомий з 1993 року, коли під цією маркою почалося виробництво перших гірських велосипедів.

У 2002 році компанія Bike Fun International(BFI) придбала права на використання бренду Superior і продовжила випуску велосипедів для чеського ринку. Рік від року, випуск продукції збільшувався, і сьогодні велосипеди цієї марки продаються у багатьох країнах Європи

У виробництві велосипедів Superior використовуються самі передові технології фарбування. Так, забарвлення велосипедних рам робиться в чотири етапи:

- Нанесення хімічних речовин, що захищають раму від корозії;

- Нанесення базового шару фарби, що також є захистом від корозії;

- Нанесення шару кольоровій емалі для декоративної обробки;

- Покриття рами верхнім шаром лаку - глянсового або матового.

2. Для оптимізації виробництва використовується т. н. попереднє складання велосипедних вузлів. Так, спочатку на раму встановлюються рульова колонка з вилкою і кареточный вузол, і вже після цього велосипед потрапляє на основний конвеєр, де на нього навішуються інші деталі. Заздалегідь збирається і рульовий вузол: спочатку на кермо встановлюються грипсы, гальмівні ручки і шифтеры, і тільки після цього назбиране кермо ставиться на велосипед.

3. Велосипеди Superior комплектуються зібраними на місці основного виробництва колесами. Це здійснюється за допомогою професійної колісної лінії від лідера світового колесостроения - компанії Holland Mechanics. Комп'ютеризовані верстати HM автоматично центрують колеса і натягують спиці з точністю і рівномірністю, яка недосяжна для майстра-людини в умовах конвеєра.

4.Всі 100% велосипедів проходять вихідний контроль якості. Для оптимізації робочих процесів на конвеєрі Superior введена японська технологічна система Kaizen, яка дозволяє оперативно впроваджувати у виробництво запропоновані співробітниками інновації.

5. Використовується спеціалізоване програмне забезпечення по управлінню виробництвом: APS advanced planning. Воно забезпечує безупинний робочий процес і автоматично підтримує баланс між окремими виробничими ділянками, веде контроль і полегшує планування.

Щоб замовити перейдіть по ссилці: http://mtbstock.com.ua/uk/index.php?route=product/search&search=superior

Коментувати