Lezyne

Lezyne
Показати:
Сортувати за:

Lezyne DECA DRIVE

                    Компактний корпус - моноблок, відфрезерований з алюмінію, н..

3 648 грн 2 900 грн

LEZYNE DRY CADDY QR

Жорстка, водонепроникна підсідельна сумка з системою кріплення QR (Quick Release)Міцна конструкція TPU зі швами високочастотного зварюванняК..

962 грн

LEZYNE FEMTO DRIVE (FRONT)

1-2дні під замовлення!Компактний, габаритний ліхтар з широким кутом оглядуСистема Clip-On позволяє кріпити ліхтар як на кермо або підсідельн..

360 грн 320 грн

LEZYNE FEMTO DRIVE (REAR)

Компактний, габаритний ліхтар з широким кутом оглядуСистема Clip-On позволяє кріпити ліхтар як на кермо або підсідельний штир, так і на петл..

385 грн

LEZYNE FLOW BOTTLE 750ml

Фляга з логотипомЗбереже ваш напій в надійному місціПідходить до всіх фляготримачів LEZYNE і до більшості іншихВідмінний попутник у вашу пої..

120 грн 100 грн

Lezyne HECTO DRIVE 350XL

                Ліхтар HECTO DRIVE 300XL, сріблястий, 350 Люмен - 3 режим світіння, 2 режим ми..

930 грн 830 грн

Lezyne KTV DRIVE 2

               Компактна діодна фара в алюмінієвому корпусі, відмінна видимість на дороз..

624 грн 600 грн

LEZYNE KTV DRIVE FRONT

Компактна алюмінієва діодний фараСистема Clip-On дозволяє кріпити ліхтар як на кермо або підсідельний штир, так і на петлю підсідельної сумк..

450 грн

LEZYNE KTV DRIVE REAR

Компактна алюмінієва діодний фараСистема Clip-On дозволяє кріпити ліхтар як на кермо або підсідельний штир, так і на петлю підсідельної сумк..

480 грн

LEZYNE L-CADDY

Бардачок великого розміруКріпиться липучками за рамки сідла і підсідельний штирМатеріал: зносостійкий нейлонВелике відділення з позначеними ..

702 грн

LEZYNE MICRO CADDY S

Компактний аеродинамічний бардачокКріпиться липучками за рамки сідлаМатеріал: зносостійкий нейлонОкреслені організаційні кишені всерединіКиш..

572 грн