• Ваш кошик порожній!

Гріпси Ergon GE1 Evo Black

Модель:GE1 Evo Black
Немає відгуків
Гріпси Ergon GE1 Evo Black
1720 ₴

Оплата

- Готівкою при отриманні
- Наложений платіж Нова Пошта
- Переказ на карту ПриватБанк
- Переказ на карту Monobank
- Оплата частинами Приват Банк
- Оплата частинами Monobank
- Оплата готівкою або картами

Visa\Mastercard при отриманні у

магазинах MTBSTOCK

Доставка

- Самовивіз з магазину
- Курєром по Львову
- Нова Пошта

Виникли запитання?

063 636 85 90
068 256 65 05

Опис Гріпси Ergon GE1 Evo Black

Гріпси Ergon GE1 Evo

GE1 Evo — це еволюція успішного Ergon GE1. Вони був спеціально розроблений для участі в гонках Enduro World Series. Перші ергономічні, орієнтовані на гонщика гріпси для широких рулів з підвищеним комфортом, більш точним відчуттям хвата і найкращою продуктивністю.

  • Розроблено EWS
  • Гоночні характеристики
  • Повний контроль
  • Вага: 95/110 грам
  • Діаметр 30/32 мм

Ергономічне положення тіла. Поверхня захоплення спроектована так, щоб активно підтримувати більш агресивну і широку технічну посадку на трейле. При повороті на 8 градусів до осі керма лікті автоматично піднімаються назовні при захопленні! Це дає вам максимальний контроль у будь-який час, навіть на найскладніших трасах ендуро.

Точність. GE1 Evo пропонує точне керування захопленням завдяки своїй ергономічній формі і структурі текстури. Це дозволяє райдеру економити енергію, яка звичайно витрачається даремно при більшій силі захоплення неергономічних грипс. Доступні два діаметра (стандартний і тонкий), підходящі для рук різного розміру і розміру рукоятки.

Максимальне зчеплення. Підвищення контролю захоплення відбувається за рахунок особливої структури текстури і ергономічної форми. Наявність текстури, протидіє силі захоплення, запобігає обертання руки і покращує контроль як для комфорту, так і для продуктивності.

Оптимальний розподіл тиску. GE1 мають внутрішню м'яку гуму каплевидної форми для області великого пальця. Потім рукоятка розширюється до зовнішнього краю, щоб забезпечити більший розподіл тиску. Текстура простягається до кінця рукоятки і захищає чутливий до тиску ліктьовий нерв від здавлювання. Кращий розподіл тиску в цій області допомагає запобігти поширені проблеми з нервами, такі як поколювання, дискомфорт і оніміння.

Внутрішня конструкція ядра. Стінка грипс розрізняється по товщині всередині внутрішнього каркаса. Це забезпечує конкретну подачу демпфування коливань в загальних високочутливих зонах. GE1 Evo пропонує додатковий комфорт демпфування на далекому зовнішньому кінці з повністю інтегрованою ручкою. Це створює м'яку, м'яку крайку грипс.

Внутрішній затискач. Внутрішній алюмінієвий затискач серії GE залишає достатньо місця для широкого захоплення

Характеристики Гріпси Ergon GE1 Evo Black

Відгуки Гріпси Ergon GE1 Evo Black

Гріпси Ergon GE1 Evo Black