• Ваш кошик порожній!

Sigma BC 14.16

Модель:BC 14.16
Немає відгуків
2560 ₴

Оплата

- Готівкою при отриманні
- Наложений платіж Нова Пошта
- Переказ на карту ПриватБанк
- Переказ на карту Monobank
- Оплата частинами Приват Банк
- Оплата частинами Monobank
- Оплата готівкою або картами

Visa\Mastercard при отриманні у

магазинах MTBSTOCK

Доставка

- Самовивіз з магазину
- Курєром по Львову
- Нова Пошта

Виникли запитання?

063 636 85 90
068 256 65 05

Опис Sigma BC 14.16

BC 14.16 є оптимальним велокомп'ютером для гірської місцевості. Розширені функції девайса включають визначення висоти над рівнем моря і нахил підйому. Завдяки технології NFC і безкоштовним додатком Sigma Link BC 14.16 може обмінюватися даними зі смартфонами на базі Android.Також доступна безпровідна версія STS та комплектація STS CAD (бездротові датчики швидкості і каденсу)

14 функцій

Крім класичних функцій велокомп'ютер ВС 14.16 відображає шість спеціальних показників на базі значень висоти каденсу (в комплектації STS CAD)

Відсоток нахилу

На додаток до стандартних альтиметрическим функцій ВС 14.16 показує також висоту над рівнем моря і відсоток нахилу підйому/спуску

NFC і SIGMA LINK

BC 14.16 має вбудований NFC-чіп.  Використання NFC - комунікації ближнього поля - дозволяє переглядати дані поїздки безпосередньо на смартфоні.  Також можна налаштувати зв'язок смартфона з BC 14.16 через радіопередачу.  Для цього завантажте на смартфон безкоштовний додаток Sigma Link і довантажувати з його допомогою дані тренувань в Sigma Data Center або на іншу платформу (наприклад, Strava, Training Peaks).

* Технологія NFC зараз доступна тільки для смартфонів на Android.

Таймер відрізків

Завдяки спеціальному вбудованого таймеру окремі відрізки можна відсікати незалежно від загального часу. Таким чином, можна відсікти відрізок або інтервал тренування, не зачіпаючи сумарні значення поїздки.

Індикація температури

BC 14.16 має термометр для відображення поточної температури

У вас два велосипеда?

Якщо у вас більш ніж один велосипед, ви можете запрограмувати два розміру колеса і розділити дані про поїздки.  В провідній версії моделі ви можете вибрати "велосипед 1" або "велосипед 2" в меню налаштувань.  Бездротова версія STS автоматично перемикається з велосипеда 1 на велосипед 2 на основі сигналу передавача.

Порівняння швидкості

BC 14.16 безперервно порівнює вашу поточну і середню швидкість. Коли між ними є різниця, вона відображається у вигляді стрілки, що вказує вгору або вниз: поточна швидкість вище або нижче середньої. Коли швидкість приблизно відповідає середній, стрілки немає

Статистика тренувань за всі 12 місяців

На додаток до всіх перерахованих вище функцій ВС 14.16 відстежує статистику ваших тренувань за останні дванадцять місяців. Щоденник тренувань допомагає порівнювати і аналізувати щомісячні результати, відстежувати свій прогрес.

Анімоване меню навігації

Повний текст і зображення чітко видно в кожній вкладці меню BC 14.16. Крім того, смуга прокручування під зображенням вказує на те, де саме ви знаходитеся в межах меню комп'ютера.

Підсвічування

Все дуже просто: увімкніть світловий режим з допомогою одночасного натискання двох кнопок, і дисплей автоматично підсвічуватися з кожним наступним натисканням кнопки.

Характеристики Sigma BC 14.16

Характеристика велосипеда
Тип
Провідний

Відгуки Sigma BC 14.16

Sigma BC 14.16 Sigma BC 14.16 Sigma BC 14.16 Sigma BC 14.16 Sigma BC 14.16 Sigma BC 14.16 Sigma BC 14.16 Sigma BC 14.16