• Ваш кошик порожній!

SIGMA SPORT BC 10.0 WL

Модель:BC 10.0 WL
Немає відгуків
2000 ₴

Оплата

- Готівкою при отриманні
- Наложений платіж Нова Пошта
- Переказ на карту ПриватБанк
- Переказ на карту Monobank
- Оплата частинами Приват Банк
- Оплата частинами Monobank
- Оплата готівкою або картами

Visa\Mastercard при отриманні у

магазинах MTBSTOCK

Доставка

- Самовивіз з магазину
- Курєром по Львову
- Нова Пошта

Виникли запитання?

063 636 85 90
068 256 65 05

Опис SIGMA SPORT BC 10.0 WL

Безпровідний велокомп`ютер ВС 10.0 WL має десять функцій. Незважаючи на компактний розмір, усі показники легко зчитуються з дисплея навіть під час швидких поїздок. Управління комп'ютером просте, здійснюється за допомогою однієї кнопки.

ОПТИМАЛЬНИЙ ВЕЛОКОМП'ЮТЕР

Компактні розміри, інформативний дисплей, ергономічне керування та безпровідна передача сигналу. BC 10.0 WL має десять важливих функцій, серед яких термометр та показники максимальної швидкості

РОЗШИРЕНИЙ ФУНКЦІОНАЛ

BC 10.0 WL має 10 функцій: відстань, загальна відстань (для всіх поїздок), швидкість, середня швидкість, максимальна швидкість, порівняння поточної та середньої швидкості, час поїздки, загальний час (для всіх поїздок), годинник та термометр.

ТЕМПЕРАТУРНІ ПОКАЗНИКИ

Слідкувати за температурою повітря на маршруті допоможе високоточний термометр.

МАКСИМАЛЬНА МОТИВАЦІЯ

Покращуй свою швидкість під час поїздок на природі чи на шляху до роботи! Під час руху функція порівняння поточної та середньої швидкості виводиться на екран у вигляді стрілочки. Стрілочка вказує нагору – поточна швидкість вища за середню. Стрілочка вказує вниз – поточна швидкість нижче.

Функція максимальної швидкості для встановлення нових рекордів!

БЕЗПРОВІДНА ПЕРЕДАЧА ДАНИХ

Набридли проводи? Не проблема: безпровідна (WL) кодована передача даних дозволяє забути за проводи! Передавач кріпиться на вилку велосипеда та надсилає дані про швидкість до велокомп’ютера.

КОМПАКТНИЙ ТА ІНФОРМАТИВНИЙ

На дисплеї розміром 31х39мм багато місця для відображення показників. Поточна швидкість завжди на екрані у верхній його частині, тоді як інші функції відображаються в нижній частині. Кожна з цих функції має своє текстове позначення, яке спрощує зчитування інформації.

ЛЕГКЕ ВИКОРИСТАННЯ

Просте керування: завдяки великій кнопці, перемикання між режимами максимально просте та безпечне під час поїздки. В поєднанні з великим дисплеєм, BC 10.0 WL піднімає ергономіку на новий рівень.

ШВИДКЕ ВСТАНОВЛЕННЯ

Монтаж передавача та бази комп'ютера, за допомоги пластикових хомутів, майже не займає часу. А якщо треба залишити велосипед на парковці, то зняти велокомп'ютер з бази можна одним простим рухом.Характеристики SIGMA SPORT BC 10.0 WL

Відгуки SIGMA SPORT BC 10.0 WL

SIGMA SPORT BC 10.0 WL SIGMA SPORT BC 10.0 WL SIGMA SPORT BC 10.0 WL