• Ваш кошик порожній!

SIGMA SPORT BC 8.0 WL

Модель:BC 8.0 WL
Немає відгуків
1800 ₴

Оплата

- Готівкою при отриманні
- Наложений платіж Нова Пошта
- Переказ на карту ПриватБанк
- Переказ на карту Monobank
- Оплата частинами Приват Банк
- Оплата частинами Monobank
- Оплата готівкою або картами

Visa\Mastercard при отриманні у

магазинах MTBSTOCK

Доставка

- Самовивіз з магазину
- Курєром по Львову
- Нова Пошта

Виникли запитання?

063 636 85 90
068 256 65 05

Опис SIGMA SPORT BC 8.0 WL

Велокомп`ютер ВС 8.0 WL має вісім функцій. Незважаючи на компактний розмір, усі показники легко зчитуються з дисплея навіть під час швидких поїздок. Управління комп'ютером просте, здійснюється за допомогою однієї кнопки


УНІВЕРСАЛЬНИЙ ВЕЛОКОМП'ЮТЕР

Доступний провідний велокомп'ютер з розширеними можливостями. Компактні розміри, інформативний дисплей, ергономічне керування та надійна передача сигналу. BC 8.0 WR має вісім важливих функцій, які роблять вело поїздки більш інформативними та цікавими. 

НАЙВАЖЛИВИШІ ФУНКЦІЇ

BC 8.0 WR має 8 функцій: відстань, швидкість, середня швидкість, порівняння поточної та середньої швидкості, час поїздки, загальний час (для всіх поїздок), відстань та годинник.

ПОРІВНЯЙ ШВИДКОСТІ

Покращуй свою швидкість під час поїздок на природі чи на шляху до роботи! Під час руху функція порівняння поточної та середньої швидкості виводиться на екран у вигляді стрілочки. Стрілочка вказує нагору – поточна швидкість вища за середню. Стрілочка вказує вниз – поточна швидкість нижче.

СТАБІЛЬНА ПЕРЕДАЧА ДАНИХ

Велокомп'ютер з'єднаний проводом з передавачем забезпечує чіткий обмін даними. Завдяки провідному з'єднанню суттєво подовжується термін роботи батареї.

КОМПАКТНИЙ ТА ІНФОРМАТИВНИЙ

На дисплеї розміром 31х39мм багато місця для відображення показників. Поточна швидкість завжди на екрані у верхній його частині, тоді як інші функції відображаються в нижній частині. Кожна з цих функції має своє текстове позначення, яке спрощує зчитування інформації.

ЛЕГКЕ ВИКОРИСТАННЯ

Просте керування: завдяки великій кнопці, перемикання між режимами максимально просте та безпечне під час поїздки. В поєднанні з великим дисплеєм, BC 8.0 WR піднімає ергономіку на новий рівень.

ШВИДКЕ ВСТАНОВЛЕННЯ

Монтаж передавача та бази комп'ютера, за допомоги пластикових хомутів, майже не займає часу. А якщо треба залишити велосипед на парковці, то зняти велокомп'ютер з бази можна одним простим рухом.

ЗАПИС БАГАТОДЕННИХ ПОЇЗДОК

Функції загального часу та відстані поїздок, дозволяють простіше слідкувати за тим скільки проїхали та витратили на це часу, наприклад за робочий тиждень чи навпаки за вихідні.

ТРИВАЛА РОБОТА БАТАРЕЇ

Велокомп'ютер заощаджує енергію, тому стандартної батареї CR2032 вистачає до двох років роботи. Неважливо, наскільки довга ваша поїздка - BC 8.0 WR буде працювати довше.

ЗА БУДЬ-ЯКОЇ ПОГОДИ

Немає значення, яка погода під час поїздки! Захист від вологи дозволяє BC 8.0 WR працювати за будь-яких умов.

ПРОСТЕ НАЛАШТУВАННЯ

Завантажені в пам'ять найпопулярніші розміри коліс: від дитячого велосипеда до гірського найнера, зроблять необхідні налаштування дуже простими. Також, можна вручну ввести розмір колеса з точністю

Характеристики SIGMA SPORT BC 8.0 WL

Характеристика велосипеда
Тип
Провідний

Відгуки SIGMA SPORT BC 8.0 WL

SIGMA SPORT BC 8.0 WL SIGMA SPORT BC 8.0 WL SIGMA SPORT BC 8.0 WL