• Ваш кошик порожній!

SILCA T-Ratchet + TI-Torque Kit

Модель:T-Ratchet + TI-Torque Kit
Немає відгуків
4680 ₴

Оплата

- Готівкою при отриманні
- Наложений платіж Нова Пошта
- Переказ на карту ПриватБанк
- Переказ на карту Monobank
- Оплата частинами Приват Банк
- Оплата частинами Monobank
- Оплата готівкою або картами

Visa\Mastercard при отриманні у

магазинах MTBSTOCK

Доставка

- Самовивіз з магазину
- Курєром по Львову
- Нова Пошта

Виникли запитання?

063 636 85 90
068 256 65 05

Опис SILCA T-Ratchet + TI-Torque Kit

Найменший та найлегший в світі динамометричний ключ із вимірюванням крутного моменту 2-8 Нм! Ідеальний вибір для власників карбонових велосипедів.

T-Ratchet + T-Torque поєднує два універсальні інструменти для затягування кріплень з оптимальним крутним моментом. Виходячи з дванадцятирічного досвіду одного з найбільших виробників карбонових рулів, виносів, підседільних штирів 70% пошкоджень виникають під час їх налаштувань та затягування кріплень без використання динамометричного ключа. На це впливає той факт, що більшість таких налаштувань відбувається в поїздках та на тренуваннях по за майстернею. І це зрозуміло,  ви можете встановити чи налаштувати новий компонент вдома чи в магазині з використанням динамометричного ключа, але що як в дорозі потрібно буде підняти чи опустити сідло, змінити нахил керма. Слабо затягнете кріплення – компонент буте ковзати, прокручуватись, що досить небезпечно і може призвести до його пошкодження. І навпаки, надмірне затягування може розтрощити компонент без можливості його подальшого ремонту. Саме для цього був розроблений набір T-Ratchet + Ti-Torque. З його допомогою ви чітко розумієте з яким реальним зусиллям затягуєте гвинти.

На ключ нанесені три окремі шкали 2-6, 3-5 і 4-8. Просто виберіть необхідну шкалу, почніть заягувати гвинт і контролюйте рух стрілки, яка вказує на поточний крутний момент. Жодних попередніх установок чи налаштувань.

Магнітний адаптер, трещотка, подовжувач і набір з десяти біток преретворюють Ti-Torque на універсальний Т-подібний ключ.
Все це зберігається в чохлі з провощеної тканини, який без проблем поміщається в кишеню джерсі.  Врешті, завдяки використанню деталей з титану та алюмінію, Ti-Torque важить всього 30г.

Особливості:

  • Ti-Torque ключ з трьома окремими шкалами на 2-8 Нм

  • T-Ratchet храповик з магнітним подовжувачем

  • Стальний подовжувач для біток

  • Шестигранники: 2мм, 2.5мм, 3мм, 4мм, 5мм, 6мм

  • Torx®: T10, T20, T25

  • Викрутка Phillips 2мм

  • Чохол з провощеної тканини 120мм x 70мм x 30мм

Характеристики SILCA T-Ratchet + TI-Torque Kit

Відгуки SILCA T-Ratchet + TI-Torque Kit

SILCA T-Ratchet + TI-Torque Kit SILCA T-Ratchet + TI-Torque Kit SILCA T-Ratchet + TI-Torque Kit SILCA T-Ratchet + TI-Torque Kit